• Kalendarze Trójdzielne Standard

Numer produktu: KTR02

Kalendarze trójdzielne Standard składają się z główki, niezadrukowanych plecków, doklejki reklamowej na dole, oraz trzech kalendariów klejonych i okienka. W ofercie posiadamy kalendarze trójdzielne z główką płaską oraz wypukłą. Istnieje też możliwość druku indywidualnych kalendariów. Kalendarze pakujemy zbiorczo lub w indywidualne koperty.

Produkt chwilowo niedostępny
10.90
Cena za 1 szt. przy zamówieniu 100 szt. w opcji z główką płaską i z foliowaniem połysk. Napisz do nas w celu wyceny innych ilości i w innej konfiguracji.
Dostawa 0
Kurier 0
Dostawa w Toruniu 0
Min. ilość 25 szt.

Kalendarz trójdzielny Standard

Główka kalendarza zadrukowana jest w pełnym kolorze. Dostępna jest ona w wersji płaskiej i wypukłej (kaszerowanej). Do główki doklejane są plecki w szarym kolorze - na nich nie ma indywidualnego nadruku. Na pleckach umieszczone są 3 kalendaria. Pod kalendariami dodana jest tzw. doklejka reklamowa, która daje możliwość druku indywidualnej grafiki w pełnym kolorze. 

 

Wymiar kalendarza z główką płaską: 310x765 mm

 


Kalendaria

W kalendariach znajdują się święta, imieniny, podział na tygodnie oraz niedziele handlowe. Wszystkie te dane przedstawione są w odpowiedniej kolorystyce, w trzech językach (polski, angielski i niemiecki).

Oprócz standardowego kalendarium oferujemy również możliwość zaprojektowania i druku własnych kalendariów.


Okienko

Każdy kalendarz trójdzielny posiada ruchome czerwone okienko, zamontowane na pasku z przejrzystego tworzywa spiętego gumką.


Koperty

Jako opcja dodatkowa oferujemy możliwość zamówienia kopert do kalendarzy. W ofercie posiadamy koperty kartonowe białe oraz z koperty z nadrukiem. Koperty pakowane są osobno lub jest też możliwość zamówienia kalendarzy z pakowaniem do kopert. 

Koperty to opcja dodatkowo płatna.

 

 

 

Czas realizacji wynosi od 6 do 10 dni roboczych.

Pamiętaj, że czas realizacji liczymy od momentu akceptacji projektu.

Wystarczy wysłać maila na adres biuro@advertic.pl

Jeśli posiadasz swój projekt, poproś nas o szablon i dopasuj projekt do szablonu.

Jeśli nie posiadasz projektu, prześlij nam wytyczne oraz materiały do umieszczenia na kalendarzu.

Większe pliki, powyżej 20MB, prosimy wysyłać za pośrednictwem Wetransfera.

Podpis
E-mail
Zamów wycenę
  • Produkty podobne