• Kalendarze Jednodzielne

Numer produktu: KJD17

Kalendarz firmowy jednodzielny składa się z bigowanego w dwóch miejscach kartonu - plecków oraz główki. Zarówno plecki, jak i główna zadrukowywane są w pełnym kolorze. Plecki wyposażone są w 1-miesięczne kalendarium wraz z okienkiem.

Produkt chwilowo niedostępny
5.95
Cena za 1 szt. przy zamówieniu 100 szt. w opcji z główką płaską i foliowaniem połysk. Napisz do nas w celu wyceny innych ilości i w innej konfiguracji.
Dostawa 0
Kurier 0
Dostawa w Toruniu 0
Min. ilość 25 szt.

Rodzaje kalendarzy jednodzielnych

Kalendarz jednodzielny z płaską główką - składa się z jednego fragmentu kartonu, bigowanego w dwóch miejscach. Główka kalendarza posiada jeden otwór. Zadruk całej powierzchni kalendarza z foliowaniem błysk, mat, soft touch i wybiórczym lakierem UV. To tańsza wersja kalendarza, z krótszym czasem realizacji.

Wymiar kalendarza z główką płaską: 310x480 mm

Kalendarz jednodzielny z główką wypukłą posiada główkę z tektury falistej. Dowolny zadruk zarówno główki, jak i plecków. Kalendarz możemy uszlachetnić folią błysk, mat, soft touch lub dodatkowo wybiórczo lakierem UV.

Wymiar kalendarza z główką wypukłą: 310x480 mm


Kalendaria

W kalendariach znajdują się święta, imieniny, podział na tygodnie. Wszystkie te dane przedstawione są w odpowiedniej kolorystyce, w trzech językach (polski, angielski i niemiecki).

Oprócz standardowego kalendarium oferujemy również możliwość zaprojektowania i druku własnych kalendariów.


Okienko

Każdy kalendarz trójdzielny posiada ruchome czerwone okienko, zamontowane na pasku z przejrzystego tworzywa spiętego gumką.


Koperty

Jako opcja dodatkowa oferujemy możliwość zamówienia kopert do kalendarzy. W ofercie posiadamy koperty kartonowe białe oraz z koperty z nadrukiem. Koperty pakowane są osobno lub jest też możliwość zamówienia kalendarzy z pakowaniem do kopert.


Koperty to opcja dodatkowo płatna.

Czas realizacji wynosi 6-10 dni roboczych.

Pamiętaj, że czas realizacji liczymy od dnia akceptacji projektu i dokonania wpłaty za zamówienie.

Wystarczy wysłać maila na adres biuro@advertic.pl

Jeśli posiadasz swój projekt, poproś nas o szablon i dopasuj projekt do szablonu.

Jeśli nie posiadasz projektu, prześlij nam wytyczne oraz materiały do umieszczenia na kalendarzu.

Większe pliki, powyżej 20MB, prosimy wysyłać za pośrednictwem Wetransfera.

Podpis
E-mail
Zamów wycenę
  • Produkty podobne